Fan Cover for SS/SD/SQ/ST020-SS/SD/SQ/ST030
Ga naar de hoofdinhoud
Ga naar de zoekopdracht
Ga naar de hoofdnavigatie
Inloggen
Menu sluiten
Ik ben een bestaande klant
E-mailadres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten
Inloggen
Account aanmaken
Winkelwagen
Alle Producten
close
close
Advies en maatwerk
Landbouw beregening
Tuinberegening
Zwembad
Veehouderij
Industrie
Retail
Diverse gewassen
Aardappelen
Aardbeien
Appels
Asperges
Regenwater-opvang
Vorst-bescherming
Bomen
Uw professionele partner in oplossingen voor landbouwberegening
Advies van onze experts
over planning, producten
en specificaties voor uw
volgende landbouw-
beregenings-
project!
Parkberegening
Regenwater-opvang
Sportveld-beregening
Paardrijbakken
DHZ-kits
Voorgemonteerde hydrantputten
Breektanks
One-stop-shop woningen
Uw professionele partner in oplossingen voor tuinberegening
Advies van onze experts over
planning, producten en
specificaties voor uw
volgende tuinberegenings-
project!
One-stop-shop woningen
Zwembad renovatie
Zwembad afdekkingen
Zwembad bouwblokken
RVS zwembaden
Zwembadfolie
One-piece pools
Commerciële zwembaden
Uw professionele partner in oplossingen in zwembad
Advies van onze experts over
planning, producten
en specificaties voor
uw volgende
zwembad-
Aquacultuur
Electrolassen
Afvalwater en drijfmest
Biogas
Uw professionele partner in oplossingen voor veehouderij
Advies van onze experts
over planning, producten
en specificaties voor
uw volgende
veehouderij-
PVC druksystemen
Autowasstraten
Pompstations
Industriële koeling
Uw professionele partner in oplossingen in industrie
Advies van onze experts over planning, producten en specificaties voor uw volgende industrieproject!
Kunststof drukleidingsystemen
Kunststof afvoerleidingsystemen
Leidingen
Metalen appendages
Koppelingen & toebehoren
Metalen buizen & fittingen
Beregening
Alle categorieën
Nieuw
Nieuw in het Bosta assortiment
Nieuwe irrigatie producten
Nieuwe zwembad producten
Onderdelen
Service
Over Bosta
Waterpoints
Contact
Alle Producten
Artikelnummer 7009300
Afbeeldingengalerij overslaan
Menu sluiten
Handleiding & tekeningen
Productgegevensblad
Alle weergegeven prijzen zijn inclusief btw.
Log in
of
neem contact op met de verkoopafdeling
voor aangepaste prijzen.
Excl. BTW
Incl. BTW
15
op voorraad in Veghel, NL
- minimale levertijd: 1 werkdag(en)
pcs
Verpakt per:
1 st.
MSQ:
1 st.
In winkelwagen
Toevoegen aan favorieten
Log in of maak een account aan
Handleiding & tekeningen
Vaak samen gekocht
Technische details
Barcode
Vergelijkbare producten
Vaak samen gekocht
NaanDan Druppelbevloeiingsslang PE 16 mm x 1,0 mm 3,5bar 1,1ltr/h 40cm zwart 400m type PC Inline
Abonnement
Drukbuis PE40 32 mm x 3,0 mm glad 5bar zwart 100m
Abonnement
Kabelbeschermingsbuis PE 50 mm klikmof x glad DN40 rood/zwart 50m
Drukbuis PVC-U 40 mm x 1,9 mm lijmmof x glad 10bar ISO-PN10 grijs 5m
Profec Buisklem PP 25 mm zwart type 2
Profec Wormschroefslangklem staal gegalvaniseerd 16 mm x 27 mm type W1 12 mm
Profec Spiraalslang PVC 25 mm x 31 mm 6bar 0.6bar helgroen 25m type Multi-Purpose
Drukbuis PE40 16 mm x 1,8 mm glad SDR9 6bar zwart/blauw 100m KIWA
Profec Snelkoppeling messing 3/4" buitendraad NA 40 12bar
NaanDan Overgangsstuk kunststof 4/7 mm bayonet M x barbed/insteek zwart
Technische details
EAN
Artikelnummer
Toon meer
Toon minder
Vergelijkbare producten